شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط

قوانين شريف پروژه

 

به شريف پروژه خوش آمديد!

از شما متشکريم که ما را برای ارائه خدمات انتخاب نموديد. این خدمات توسط تيم شريف پروژه ارائه می‌شود.

استفاده از خدمات ما به منزله پذیرش قوانین ماست. بنابرين قوانین را با دقت مطالعه نماييد.

قوانین به گونه‌ای طراحی شده است که پروسه سفارش و انجام پروژه راحت و سریع انجام گیرد، بنابراین اگر تصویر دقیق و روشنی از پروژه مورد نظرتان ندارید اقدام به سفارش آن نکنید زیرا اطلاعاتی که در فرم سفارش پروژه وارد نمودید به عنوان سفارش نهايی شما تلقی خواهد شد و به هیچ عنوان امکان ویرایش آن را نداريد و قيمت پروژه بر حسب اطلاعات وارد شده در این فرم از قبيل تاريخ تحويل پروژه تعيين خواهد شد.

پس از ثبت سفارش باید در مرحله بعد فرم ثبت نام را تکميل نماييد يا با مشخصات کاربری قبلی خود فرم ورود به سايت را تکميل نماييد تا سفارش شما در پنل کاربری شما ثبت شود.

بعد از ثبت کامل سفارش، پروژه شما قيمت‌گذاری خواهد شد و از طريق سامانه پيامک يا ايميل به اطلاع شما خواهد رسيد، که پس از آن حداکثر 24 ساعت فرصت خواهيد داشت تا از طریق درگاه پرداخت اينترنتی‌ای که در اختيارتان می‌گذاريم مبلغ بیعانه (30 درصد کل مبلغ پروژه) یا کل مبلغ پروژه را واریز نماييد. در صورتی که در اين زمان محدود نتوانيد مبلغ را واريز نماييد ما حق داريم پروژه را کنسل شده تلقی کنيم و قرارداد را فسخ نماييم.

چنانچه در مهلت مذکور بيعانه را پرداخت کنيد فرم سفارش شما و قيمت تعيين شده توسط ما به عنوان قرارداد مابین طرفین می‌باشد. بنابراین موظف خواهیم شد پروژه را تا زمان تحویل آن تکمیل نماييم و به شما اعلام کنيم. شما نيز موظفيد پس از اعلام تکميل پروژه توسط ما و مشاهده تصاوير قسمت هايی از پروژه‌تان، مابقی مبلغ پروژه (70 درصد مبلغ کل در صورتی که 30 درصد مبلغ کل را بیعانه کرده باشيد.) را از طریق درگاهی که در اختيارتان قرار می‌دهيم پرداخت نماييد تا بلافاصله پروژه برايتان ارسال شود. در صورتی که کل مبلغ را بیعانه کرده باشيد نيازی به اين مرحله نیست و پروژه به محض تکميل برايتان ارسال می‌گردد.

پس از دریافت پروژه 10 روز فرصت خواهيد داشت تا در صورتی که مغايرتی در انجام پروژه با سفارشی که داده بوديد ملاحظه نموديد به ما اعلام نماييد تا فورا در صدد اصلاح آن برآييم.

چنانچه پروژه شما تا تاریخ توافق شده برای تحويل پروژه آماده نشود شما حق داريد قرارداد را فسخ نماييد و کل مبلغ بيعانه را پس بگيريد يا با توافقی جديد برای ديرکرد پروژه اجازه تکميل پروژه را به ما بدهيد.

توجه نماييد در صورتی که در زمان تعيين شده بیعانه را پرداخت نماييد به منزله عقد قرارداد مابين طرفین خواهد بود و هيچ يک از طرفين حق فسخ قرارداد را ندارد.

همچنين تمام مسئوليت های مربوط به تست محصول و استفاده صحيح از آن بر عهده‌ی سفارش دهنده‌ی (تحویل گیرنده) محصول می باشد و خسارات احتمالی ناشی از عملکرد محصول تماما بر عهده وی می‌باشد. لذا در جزئیات سفارش خود و تست نهايی محصول دقت نماييد.

در صورتی که مغایرتی بین صورت سفارش و محصول آماده شده مشاهده شود، سفارش دهنده باید در زمان تعيين شده از طرف وبسایت (که حداقل ده روز می باشد و حداکثر آن از طریق ایمیل به تحویل گیرنده محصول اطلاع داده می شود.) جزئیات مغایرت را به وبسایت اطلاع دهد تا سریعا اشکالات برطرف شود.

بالا Do NOT follow this link or you will be banned from the site!