سفارش پروژه

مراحل انجام کار در یک نگاه

ثبت سفارش

ثبت سفارش در فرم پایین همین صفحه

بستن قرارداد

بررسی سفارش، قیمت گذاری، توافق در مورد قرارداد و پرداخت بیعانه

تحویل پروژه

پس از آماده شدن پروژه تصاویری از آن را برایتان ارسال می کنیم تا پروژه را تسویه نمایید

تایید پروژه

در مدت زمانی که تعیین نموده اید پروژه را بررسی می کنید و اگر صحت آن را تایید کردید وجه آن به مجری داده می شود. در صورت نقصان پروژه اصلاح می شود یا تیم داوری خسارت را تعیین و به حساب شما واریز می کند.

پشتیبانی از پروژه

تا زمان ارائه پروژه به استاد و تایید نهایی آن به صورت رایگان پشتیبانی می کنیم. شامل انجام اصلاحات، آموزش انجام پروژه، پاسخگویی به سوالاتتان و آموزش نصب و راه اندازی فایلها روی سیستم شما.

نحوه سفارش

با تکمیل فرم زیر می توانید سفارش پروژه خود را به راحتی و به صورت کامل در شریف پروژه ثبت نمایید. شما میتوانید تمام نکاتی که در مورد پروژه یا قرارداد مد نظر دارید در قسمت شرح سفارش بنویسید. همچنین در صورتی که سفارشتان در فایلی نوشته شده است یا نیاز به ارسال فایل تکمیلی دارید می توانید در قسمت بارگذاری ارسال نمایید.

ضمانت صحت پروژه

مدت زمان بررسی پروژه برای بررسی شخصی خودتان در مورد کلیات پروژه انجام شده است و در صورتی که خالی بگذارید مدت زمان 10 روز برای شما منظور می شود. در صورتی که کلیات پروژه را در این مدت تایید کردید و بعدا استادتان ایراداتی به انجام پروژه وارد کردند از شما پشتیبانی خواهیم کرد و ایرادات مد نظر استادتان را به صورت رایگان اصلاح می کنیم. اما اگر در این مدت زمان متوجه شدید که پروژه ایراد دارد می توانید با ارسال مستندات اعتراض خود را اعلام کنید و در صورتی که مجری پروژه قادر به رفع ایرادات باشد آن را رفع می کند و در غیر اینصورت مبلغ کل پروژه یا مبلغ خسارت تعیین شده توسط تیم داوری موسسه شریف پروژه به شما عودت می شود.

توجه

توجه نمایید در صورتی که مدت زمان بررسی انجام پروژه را خیلی زیاد اعلام کنید ممکن است که باعث افزایش مبلغ پیشنهادی پروژه شود یا اینکه سفارش پروژه شما اصلا پذیرفته نشود. لذا درخواست داریم حداقل زمان لازم برای بررسی توسط خودتان را اعلام نمایید و از بابت بررسی استادتان نگرانی نداشته باشید و بعدا اگر استادتان ایرادی بگیرد اصلاح خواهیم کرد. اصلاحات پروژه پایانی نیز تا زمان دفاع نهایی جزو تعهدات ماست.

 

ثبت سفارش

شما میتوانید به صورت رایگان سفارشتان را ثبت نمایید و بلافاصله کار بررسی سفارشتان را شروع می کنیم و طی حداکثر 24 ساعت پیشنهادات یا قیمت پروژه را از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع می دهیم.

بالا انجام پروژه دانشجویی - شریف پروژه