سفارش پروژه

مراحل انجام کار در یک نگاه

ثبت سفارش

ثبت سفارش در فرم پایین همین صفحه

بستن قرارداد

بررسی سفارش، قیمت گذاری، توافق در مورد قرارداد و پرداخت بیعانه

تحویل پروژه

پس از آماده شدن پروژه تصاویری از آن را برایتان ارسال می کنیم تا پروژه را تسویه نمایید

تایید پروژه

در مدت زمانی که تعیین نموده اید پروژه را بررسی می کنید و اگر صحت آن را تایید کردید وجه آن به مجری داده می شود. در صورت نقصان پروژه اصلاح می شود یا تیم داوری خسارت را تعیین و به حساب شما واریز می کند.

پشتیبانی از پروژه

تا زمان ارائه پروژه یا پایان نامه به استاد و تایید نهایی آن به صورت رایگان پشتیبانی می کنیم. شامل انجام اصلاحات، آموزش انجام پروژه، پاسخگویی به سوالاتتان و آموزش نصب و راه اندازی فایلها روی سیستم شما.

نحوه سفارش

با تکمیل فرم زیر می توانید سفارش پروژه خود را به راحتی و به صورت کامل ثبت نمایید. شما میتوانید تمام نکاتی که در مورد پروژه یا قرارداد مد نظر دارید در قسمت شرح سفارش بنویسید. همچنین در صورتی که سفارشتان در فایلی نوشته شده است یا نیاز به ارسال فایل تکمیلی دارید می توانید در قسمت بارگذاری ارسال نمایید.

ضمانت صحت پروژه

مدت زمان بررسی پروژه برای بررسی شخصی خودتان در مورد کلیات پروژه انجام شده است و در صورتی که خالی بگذارید مدت زمان 10 روز برای شما منظور می شود. در صورتی که کلیات پروژه را در این مدت تایید کردید و بعدا استادتان ایراداتی به پروژه وارد کردند از شما پشتیبانی خواهیم کرد و ایرادات مد نظر استادتان را به صورت رایگان اصلاح می کنیم. اما اگر در این مدت زمان متوجه شدید که پروژه ایراد دارد می توانید با ارسال مستندات اعتراض خود را اعلام کنید و در صورتی که مجری پروژه قادر به رفع ایرادات باشد آن را رفع می کند و در غیر اینصورت مبلغ کل پروژه یا مبلغ خسارت تعیین شده توسط تیم داوری موسسه شریف پروژه به شما عودت می شود.

توجه

توجه نمایید در صورتی که مدت زمان بررسی پروژه را خیلی زیاد اعلام کنید ممکن است که باعث افزایش مبلغ پیشنهادی پروژه شود یا اینکه سفارش پروژه شما اصلا پذیرفته نشود. لذا درخواست داریم حداقل زمان لازم برای بررسی توسط خودتان را اعلام نمایید و از بابت بررسی استادتان نگرانی نداشته باشید و بعدا اگر استادتان ایرادی بگیرد اصلاح خواهیم کرد. اصلاحات پایان نامه نیز تا زمان دفاع نهایی جزو تعهدات ماست.

 

فرم سفارش

شما میتوانید به صورت رایگان سفارشتان را در فرم زیر ثبت نمایید و بلافاصله کار بررسی سفارشتان را شروع می کنیم و طی حداکثر 24 ساعت پیشنهادات یا قیمت پروژه را از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع می دهیم.

مشخصات فردی
مشخصات پروژه

مثال: برق/ الکترونيک

مواردی که میخواهید را تیک بزنید

در صورتی که پروژه به گزارش نیاز دارد مشخصات آن را اینجا بنویسید. همچنين می‌توانيد فايل توضيحات کامل را در قسمت بعدی بارگذاری (آپلود) نماييد.

+
آپلود فایل

پسوند های مجاز: zip, rar, doc ,docx, pdf, xlsx, xls, pptx, ppt, jpg, jpeg, png, gif برای حفظ حریم شخصی خود اطلاعات شناسایی خود را در فایل قرار ندهید.

مانند: 17 دی

تخمین قیمت اختیاری است

مثال: matlab, word, powerpoint

مثال: 13 روز پس از اماده شدن پروژه و حداقل تا 27 دی

اطلاعات تماس

لطفا به صورت کامل و دقیق وارد نمایید.

لطفا به صورت کامل و دقیق وارد نمایید.

متن روبرو را در کادر فوق تایپ نمایید

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
بالا Do NOT follow this link or you will be banned from the site!