تخفیف

شرایط تخفیف ۱۰ درصدی

در صورتی که لینک وبسایت شریف پروژه با آدرس sharifpr.com را در شبکه اجتماعی گوگل پلاس منتشر کنید و پس از واریز بیعانه به اطلاع ما برسانید از ۵ درصد تخفیف برای پروژه خود بهره مند می شوید.
حداکثر مبلغ این تخفیف ۲۰ هزار تومان می باشد.
در صورتی که تا زمان پایان پروژه و قبل از تسویه حساب تعداد لایک هایی که پست منتشر شده شما دریافت کرده باشد بیش از ۱۰ عدد باشد و به اطلاع ما برسانید مبلغ تخفیف دو برابر خواهد شد.
برای انتشار لینک وبسایت شریف پروژه میتوانید رو دکمه +G که در سمت راست وبسایت تعبیه شده است کلیک کنید و در مرحله بعد انتشار پست را تایید کنید. در صورت بروز مشکل لازم است که از فیلترشکن استفاده کنید. همچنین در صورتی که حساب کاربری گوگل پلاس نداشتید میتوانید به راحتی حساب کاربری خود را بسازید.

مدت اعتبار این تخفیف

شما هر زمانی که لینک وبسایت ما را در گوگل پلاس منتشر کنید میتوانید در هنگام تسویه حساب از تخفیف فوق بهره مند شوید، ولی حتما باید قبل از تسویه حساب آدرس جیمیل یا صفحه گوگل پلاس خود را برای ما ارسال کنید.

در صورتی از تخفیف بهره مند شده اید برای استفاده مجدد از تخفیف برای پروژه های بعدی خود لازم است که دوباره لینک وبسایت ما را در گوگل پلاس منتشر کنید.

بالا

با اشتراک گذاری در گوگل پلاس تخفیف بگیرید