در صورتی که مایلید در موسسه شریف پروژه استخدام شوید و پروژه های دانشجویی را انجام دهید می توانید با تکمیل فرم همکاری با ما که در پایین همین صفحه قرار دارد مشخصات خود را ارسال نمایید تا بررسی کنیم.

روال همکاری با ما در انجام پروژه

بعد از اینکه سفارش پروژه را از مشتری دریافت کردیم در صورتی که محتوای پروژه متناسب با رشته شما باشد ایمیلی حاوی محتوای پروژه برای شما ارسال می شود و از شما می خواهیم در صورتی که مایل به انجام پروژه هستید پروژه را در پاسخ همان ایمیل قیمت گذاری نمایید. قیمت تخمینی مشتری هیچ الزامی برای شما ندارد و شما میتوانید کمتر یا بیشتر از آن قیمت بزنید. لازم به ذکر است که حق الزحمه وبسایت از مشتری اخذ می شود و قیمتی که شما پیشنهاد میدهید تماما حق الزحمه خودتان است.

در صورتی که مشتری قیمت پیشنهادی شما را قبول کند و بیعانه را به حساب وبسایت پرداخت کند به شما اطلاع داده خواهد شد و شما متعهد هستید پروژه ای را که دریافت کرده اید در زمان مقرر با کیفیت مطلوب مشتری تحویل دهید. پس از اینکه پروژه را به موقع تحویل دادید و مشتری از کار شما رضایت داشت قیمتی را که برای پروژه تعیین کرده بودید به حسابتان واریز خواهیم کرد. وبسایت ما تعهد پرداخت کامل هزینه به شما را دارد مگر اینکه اثبات شود که پروژه شما ناقص یا نامطلوب بوده است.

مشتریان حداقل تا 10 روز پس از دریافت پروژه در صورتی که مغایرتی بین سفارش خود و پروژه آماده شده مشاهده نمایند می توانند درخواست اصلاح دهند که در اینصورت درخواست آنها به شما ارسال خواهد شد تا سریعا در صدد اصلاح آن برآیید. در صورتی که پروژه ناقص باشد یا ایراد اساسی داشته باشد یا قادر به اصلاح آن در مدت زمانی که برای مشتری مقدور است نباشید مبلغ پروژه بنا بر تشخیص تیم داوری موسسه شریف پروژه کسر خواهد شد. لذا بهتر است که اگر پروژه ناقص است یا از ایرادات آن آگاه هستید قبل از تحویل آن، ایرادات را اعلام نمایید تا در صورت موافقت مشتری پروژه تحویل داده شود.

در صورت نیاز لازم است که آموزش پروژه به صورت رایگان و غیر حضوری (به صورت آنلاین یا مکتوب) به مشتری ارائه شود و نحوه اجرا یا نصب فایل مربوط به پروژه در سیستم مشتری به صورت رایگان به وی آموزش داده شود.

توجه داشته باشید پس از آنکه پروژه را قیمت گذاری کردید تا 48 ساعت پس از آن به هیچ عنوان حق انصراف نخواهید داشت و در صورتی که در این 48 ساعت مشتری با ما قرارداد ببندد شما ملزم به انجام آن خواهید بود و در صورتی که پروژه را به موقع تحویل ندهید یا ناقص باشد دیگر توفیق خدمت رسانی به شما را نخواهیم داشت که انشاالله با دقت نظر شما عزیزان شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در صورتی که مشتری پس از گذشت 48 ساعت از قیمت گذاری شما درخواست قرارداد کند مجددا با شما هماهنگ می کنیم و در صورت موافقت شما قرارداد بسته می شود.

توجه: هنگامی که پروژه با مشتری قرارداد شود رسما از طریق آدرس ایمیل sharifpr.com@gmail.com به شما اطلاع می دهیم که این پروژه به شما واگذار شده است و تا زمانی که چنین ایمیلی را دریافت نکرده اید نیازی به انجام آن پروژه نیست.

 

معمولا انتهای ترم های تحصیلی بازار کار پروژه داغتر است و اولویت را با کسانی قرار میدهیم که قبل از آن عملکرد بهتری داشته اند.

 

خسارت تاخیر

تاریخی که در فرم سفارش مشتری درج شده یا تاریخی که در هنگام قرارداد با مشتری توافق می کنید معیار زمان تحویل پروژه کامل هست و در صورتی که در زمان مقرر پروژه تحویل نشود یا پروژه با نقص زیادی تحویل شود به ازای هر روز تاخیر یک درصد از مبلغ پروژه یا فاز مربوطه از حق الزحمه شما کسر می شود و حداکثر این کسری 10% می باشد. البته مشتری می تواند در این مدت قبل از اینکه پروژه را تحویل دهید پروژه را کنسل کند و کل مبلغ پرداختی به موسسه شریف پروژه را پس بگیرد و در صورتی که مشتری به علت تاخیر پروژه را کنسل کند به شما اطلاع می دهیم و ضمانت پرداخت به شما نخواهیم داشت. همچنین در صورتی که در تاریخ مقرر پروژه را به صورت ناقص تحویل دهید ملزم هستید که موارد نقصان پروژه را ذکر کنید و مدت زمان لازم برای رفع آن را مطرح نمایید تا رضایت و اعتماد مشتری را جلب کنید و در صورت امکان با تمدید پروژه موافقت کند یا اینکه در مورد دریافت پروژه ناقص با مبلغ پایینتر توافق کند. اما اگر مخفی کاری شود و پروژه ناقص به عنوان پروژه کامل تحویل گردد ممکن است که کل مبلغ پروژه به عنوان خسارت تعیین شده و به مشتری عودت شود.

 

درخواست همکاری با ما

در صورتی که در رشته یا نرم افزار خاصی مهارت داريد می‌توانيد به جمع ما بپیونديد.

پس از تاييد اطلاعات و رزومه شما توسط تيم فنی، پروژه های متناسب با توانايی‌های شما برايتان ارسال می‌شود تا خودتان قيمت‌گذاری کنيد و انجام دهيد.

بالا